Приєднуйтесь
РеєстраціяРеєстрація
Національна соціальна мережа «Українці онлайн» - велика спільнота українських користувачів Інтернету, заснована на взаємних інтересах.
API / Публікація контенту (шарінг) на УОЛ
Кнопка «Подобається» дозволяє відвідувачеві Вашого сайту оцінити сайт, статті, відео або фото, розміщені на сайті, поділитися посиланням на Ваш сайт з друзями. Клікнувши на кнопку шарінга зі смайликом, відвідувач зможе опублікувати статтю з Вашого сайту на стіну соцмережі Українці онлайн. Після цього на стіні користувача буде створено запис, в якому буде присутнє посилання на Ваш сайт. Це дасть Вам додаткову можливість залучити нових відвідувачів.

Розмістити кнопку дуже просто. Для цього необхідно на сторінці зі статтею, відеороликом або будь-який інший сторінці Вашого сайту розмістити код:

Виберіть необхідний розмір:
14x14Опубликовать на УОЛ 26x26
<a title="Опублікувати на УОЛ" href="http://www.uol.ua/share/?url=посилання на статтю" target="_blank"><img src="http://i.online.ua/uol-share14.gif" alt="Опублікувати на УОЛ" width="14" height="14"></a>

де в href замість"посилання на статтю" потрібно вказати посилання на сторінку зі статтею Вашого сайту, наприклад:

<a title="Опублікувати на УОЛ" href="http://www.uol.ua/share/?url=http://video.online.ua/168604/" target="_blank"><img src="http://i.online.ua/uol-share14.gif" alt="Опублікувати на УОЛ" width="14" height="14"></a>
Велика іконка для створення своєї кнопки унікального розміру. Скачати
Вхiд